Zrovna dělám na new vzhledu xDDD

A 2 kousek........................

30. listopadu 2008 v 7:33 | Veverka(majitelka blogu) |  Příběhy a Knihy
A ještě 2 díl ..........
Úvod/2část
"naše vůdkyně Modrá Hvězda by od našich válečníků neočekávala,že by kdy bojovali proti takové neskutečné přesile.Jindy budeme mít lepší příležitost se pomstít"upřel pevný pohled do Drápových jantarových očí,pak se napřímil,otočil se a vyskočil na balvan na kraji lesa.
"Ústup Hromový klane !!! Ústup!"
Válečníci se okamžitě vykroutili svým nepřátelům z tlapek a s pliváním a vrčením se stahovali k Rudochovi.Říční kočky byly chvilku zmatené.To vyhráli tak snadno?Dubas zahalekal vítězný pokřik.
Jakmile ho jeho válečníci uslyšely, přidali se k němu a hlasitě ohlašovali své vítězství.Rudoch se rozhlédl po bojovnících svého klanu.Mrsknutím ocasu vydal rozkaz,kočky seběhli ze Slunečních skal dolů a ztatili se mezi stromy.
Dráp běžel jako poslední.Na kraji lesa zaváhal a otočil se.Úzkými štěrbinami svých očí vrh zamračený pohled na zakrvácené bojiště.Pak se rozběhl stichlým lesem za svým klanem.
Na prázdné pasece seděla stará šedivá kočka a bez hnutí vhlížela k jasné noční obloze.
Všude kolem ní spaly další kočky.Slyšela jak dýchají jak se ve spánku převalují.Z temného koutu se vynořila malá žlutohnědá kočka.Přibližovala se opatrně k šedivé družce rychlími neslyšnými krůčky.Další díl odpoledne!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ever-k Ever-k | Web | 30. listopadu 2008 v 7:37 | Reagovat

jukni na náš blog a když se ti bude líbit hlasuj pro něj http://blog.blog.cz/0811/ktery-blog-se-vam-nejvice-libi-a-chcete-ho-na-titulku , díky ever-K

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama